Představujeme Vám dokonalý domov…

Představujeme Vám dokonalý domov…

Bydlení s nejkrásnějším výhledem v Beskydech

Moderní novostavba, která se odkrývá jihovýchodnímu slunci a pohádkovému výhledu na nejvyšší horu Beskyd – Lysou horu. Prostor pro klidný život s vaší rodinou, kde máte dostatek prostoru uvnitř, i na terase. Dům je součástí golfového hřiště, kde můžete trávit svůj volný čas, nebo využít wellness a restauraci.
Dům na golfu
Dům na golfu
Dům na golfu
Dům na golfu
Ostravice koupelna
Ostravice
  • 3 ložnice
  • 2 koupelny
  • prostorný obývací prostor s kuchyní
  • podlahová plocha 150 m²
  • velikost pozemku 1028 m²
  • neomezený výhled
  • lokalita – golfové hřiště Ostravice (Beskydy)

Interiér

Dům je navržen s vkusem, minimalisticky. Díky přírodním materiálům a jednoduchému designu se v něm budete cítit velmi příjemně.

Hlavní prostor domu je vyhrazen pro obývací pokoj s otevřenou kuchyní se spíží, jídelnou a dřevěnou terasou. Posuvná velkoformátová okna přirozeně propojují interiér s exteriérem. Během popíjení vína budete pozorovat úchvatné panorama Beskyd.

Druhou část domu tvoří prostorná ložnice s výhledem na Lysou horu. Součástí je i šatna. V této části domu je umístěna také hlavní koupelna, ve které si můžete lehnout do luxusní vany a kochat se výhledem. Nechybí zde ani provozně-technické zázemí s pračkou a sušičkou.

Třetí část domu tvoří dva pokoje se společnou koupelnou, z nichž jeden disponuje výhledem na hory.

Poslední část domu představuje technická místnost, v níž si můžete uložit své golfové hole a jízdní kola.

Ostravice - interiér
Ostravice koupelna
Ostravice koupelna
Ostravice obývací místnost
Ostravice obývací místnost
Ostravice koupelna

Exteriér a provedení domu

Jedná se o nízkoenergetický dům – energetická třída B. Ke stavbě domu byly použity cihly Porotherm. Součástí vybavení jsou dřevěná okna s trojskly a bezprahovými vstupy na terasu. Dřevěná fasáda působí velmi přirozeně a skvěle vyzdvihne krásu místa, na kterém je dům postaven. Přírodní materiály dodávají vile uklidňující vzhled.

Dům má zelenou střechu s terasou, z níž je jedinečný výhled 360 stupňů na okolí Beskyd. Pohledem na jednu stranu můžete sledovat golfisty hrající pod Lysou horou, na druhé straně lyžaře na sjezdovce.

Před domem je dřevěná terasa poskytující soukromí.

Topení je v každé místnosti ovládáno zvlášť, můžete jej ovládat na dálku přes aplikaci. Před příjezdem z dovolené si jednoduše zapnete topení, abyste po příjezdu měli doma příjemně.

Nízké náklady na provoz zajišťuje kombinace zelené střechy, solárních panelů s bateriovým uložištěm a trojskla ve všech oknech v domě.

Okna mají venkovní žaluzie ovládané přes aplikaci. Díky překladu vhodnému pro uložení žaluziového systému nejsou lamely při vytaženém stavu vidět.

Ostravice
Dům na golfu
Ostravice
Ostravice
Ostravice
Ostravice

A jak to vypadá v zimě? Božsky!

Ostravice v zimě
Ostravice v zimě

Lokace

Dům je součástí golfového hřiště Golf & Ski Resort Ostravice. Nachází se u greenu jamky 16. V zimně se golfové hřiště mění na běžkařskou trať. Z domu můžete pěšky vyrazit na Lysou Horu, nebo na náměstí do Čeladné.

Ostrava je 25 minut autem, Frýdek-Místek 10 minut. Wellness nabízí golfové hřiště, případně hotel Miura a Catalleya v okolí.

Nové projekty

Pod Lysou

Pod Lysou

Prémiové apartmány pod Lysou horou s unikátním wellness.

Ostravice

Ostravice

Nádherná moderní novostavba umístěná do terénu, abyste se mohli cítit naprosto spojeni s Beskydy.
Čeladná

Čeladná

Vzdušná, světlá rodinná vila s krásnými výhledy na Beskydy a unikátní polohou u lesa a řeky, jen 10 minut chůze od centra Čeladné.